LF-ACD165A-1050-236
  • LF-ACD165A-1050-236
  • LF-ACD165A-1050-236
LF-ACD165A-1050-236 Lifud Technology Co., Ltd.
LF-ACD165A-1050-236.pdf
Виробник: Lifud Technology Co., Ltd.
Category: LED Power Supplies
Description: Power supply: switching; LED; DALI 2; 165W; 79÷236VDC; 200mA÷1.05A
Communictions protocol: DALI 2
Manufacturer series: LF-ACD
IP rating: IP20
Kind of power supply: LED
Application: LED
Additional functions: NFC; programmable
Caution!: rated parameters obtained at full load
Electrical connection: spring-loaded terminals
Type of power supply: switching
Operating temperature: -40...55°C
Body dimensions: 149.8x90x40mm
Output current: 200mA...1.05A
Number of outputs: 1
Supply voltage: 220...240V AC
Power: 165W
Output voltage: 79...236V DC
Efficiency: 93%
Protection: anti-overload OLP; overheating OTP; short circuit protection SCP
Operating modes: constant current
на замовлення 20 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: LED Power Supplies, Description: Power supply: switching; LED; DALI 2; 165W; 79÷236VDC; 200mA÷1.05A, Communictions protocol: DALI 2, Manufacturer series: LF-ACD, IP rating: IP20, Kind of power supply: LED, Application: LED, Additional functions: NFC; programmable, Caution!: rated parameters obtained at full load, Electrical connection: spring-loaded terminals, Type of power supply: switching, Operating temperature: -40...55°C, Body dimensions: 149.8x90x40mm, Output current: 200mA...1.05A, Number of outputs: 1, Supply voltage: 220...240V AC, Power: 165W, Output voltage: 79...236V DC, Efficiency: 93%, Protection: anti-overload OLP; overheating OTP; short circuit protection SCP, Operating modes: constant current.