LF-ACD165B-1050-236
  • LF-ACD165B-1050-236
  • LF-ACD165B-1050-236
LF-ACD165B-1050-236 Lifud Technology Co., Ltd.
Виробник: Lifud Technology Co., Ltd.
Category: LED Power Supplies
Description: Power supply: switching; LED; DALI 2; 165W; 79÷236VDC; 200mA÷1.05A
Kind of power supply: LED
Power: 165W
Output voltage: 79...236V DC
Output current: 200mA...1.05A
Supply voltage: 220...240V AC
IP rating: IP20
Body dimensions: 149.8x90x40mm
Manufacturer series: LF-ACD
Protection: anti-overload OLP; overheating OTP; short circuit protection SCP
Operating temperature: -40...55°C
Electrical connection: spring-loaded terminals
Number of outputs: 1
Additional functions: D4i; NFC; programmable
Efficiency: 93%
Operating modes: constant current
Caution!: rated parameters obtained at full load
Communictions protocol: DALI 2
на замовлення 29 шт:
Написати відгук
Category: LED Power Supplies, Description: Power supply: switching; LED; DALI 2; 165W; 79÷236VDC; 200mA÷1.05A, Type of power supply: switching, Application: LED, Kind of power supply: LED, Power: 165W, Output voltage: 79...236V DC, Output current: 200mA...1.05A, Supply voltage: 220...240V AC, IP rating: IP20, Body dimensions: 149.8x90x40mm, Manufacturer series: LF-ACD, Protection: anti-overload OLP; overheating OTP; short circuit protection SCP, Operating temperature: -40...55°C, Electrical connection: spring-loaded terminals, Number of outputs: 1, Additional functions: D4i; NFC; programmable, Efficiency: 93%, Operating modes: constant current, Caution!: rated parameters obtained at full load, Communictions protocol: DALI 2.