LF-ADD030-0750-42
  • LF-ADD030-0750-42
  • LF-ADD030-0750-42
LF-ADD030-0750-42 Lifud Technology Co., Ltd.
LF-ADD030-0750-42.pdf
Виробник: Lifud Technology Co., Ltd.
Category: LED Power Supplies
Description: Power supply: switching; LED; DALI 2; 30W; 9÷42VDC; 400÷750mA; IP20
Type of power supply: switching
Application: LED
Communictions protocol: DALI 2
Kind of power supply: LED
Power: 30W
Output voltage: 9...42V DC
Output current: 400...750mA
Supply voltage: 220...240V AC
IP rating: IP20
Body dimensions: 145x46x27.5mm
Manufacturer series: LF-ADD
Protection: anti-overload OLP; short circuit protection SCP
Operating temperature: -30...45°C
Electrical connection: spring-loaded terminals
Number of outputs: 1
Efficiency: 83%
Operating modes: constant current
Caution!: rated parameters obtained at full load
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: LED Power Supplies, Description: Power supply: switching; LED; DALI 2; 30W; 9÷42VDC; 400÷750mA; IP20, Type of power supply: switching, Application: LED, Communictions protocol: DALI 2, Kind of power supply: LED, Power: 30W, Output voltage: 9...42V DC, Output current: 400...750mA, Supply voltage: 220...240V AC, IP rating: IP20, Body dimensions: 145x46x27.5mm, Manufacturer series: LF-ADD, Protection: anti-overload OLP; short circuit protection SCP, Operating temperature: -30...45°C, Electrical connection: spring-loaded terminals, Number of outputs: 1, Efficiency: 83%, Operating modes: constant current, Caution!: rated parameters obtained at full load.