LF-BAT028-0700-42 Lifud Technology Co., Ltd.
Виробник: Lifud Technology Co., Ltd.
DC/DC 29,8 W, Вхід: 48 VDC, Вихід: 700 mA/9...42V, розміри 125x13.8x10.1 мм, -20...+60 С, Magnetic Light Triac Dimmable LED Driver Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
DC/DC 29,8 W, Вхід: 48 VDC, Вихід: 700 mA/9...42V, розміри 125x13.8x10.1 мм, -20...+60 С, Magnetic Light Triac Dimmable LED Driver Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт, кількість в упаковці: 1 шт.