LF-FMR020YSIII
  • LF-FMR020YSIII
  • LF-FMR020YSIII
LF-FMR020YSIII Lifud Technology Co., Ltd.
LF-FMR020YSIII.pdf
Виробник: Lifud Technology Co., Ltd.
Category: LED Power Supplies
Description: Power supply: switching; LED; 20W; 25÷75VDC; 250÷350mA; 220÷240VAC
Power: 20W
Operating temperature: -30...60°C
Operating modes: constant current
IP rating: IP20
Kind of power supply: LED
Application: LED
Caution!: rated parameters obtained at full load
Electrical connection: spring-loaded terminals
Type of power supply: switching
Body dimensions: 168x30x21mm
Output current: 250...350mA
Number of outputs: 1
Output voltage: 25...75V DC
Supply voltage: 220...240V AC
Efficiency: 87%
Manufacturer series: LF-FMR
Protection: anti-overload OLP; overheating OTP; short circuit protection SCP
на замовлення 44 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: LED Power Supplies, Description: Power supply: switching; LED; 20W; 25÷75VDC; 250÷350mA; 220÷240VAC, Power: 20W, Operating temperature: -30...60°C, Operating modes: constant current, IP rating: IP20, Kind of power supply: LED, Application: LED, Caution!: rated parameters obtained at full load, Electrical connection: spring-loaded terminals, Type of power supply: switching, Body dimensions: 168x30x21mm, Output current: 250...350mA, Number of outputs: 1, Output voltage: 25...75V DC, Supply voltage: 220...240V AC, Efficiency: 87%, Manufacturer series: LF-FMR, Protection: anti-overload OLP; overheating OTP; short circuit protection SCP.