LF-GHY045H24
LF-GHY045H24 Lifud Technology Co., Ltd.
LF-GHY045H24.pdf
Виробник: Lifud Technology Co., Ltd.
Category: LED Power Supplies
Description: Power supply: switching; LED; 45W; 24VDC; 0÷1875mA; 220÷240VAC
Type of power supply: switching
Application: LED
Kind of power supply: LED
Power: 45W
Output voltage: 24V DC
Output current: 0...1875mA
Supply voltage: 220...240V AC
IP rating: IP20
Body dimensions: 251x30.7x19mm
Protection: anti-overload OLP; short circuit protection SCP
Operating temperature: -30...50°C
Electrical connection: screw terminals
Number of outputs: 1
Efficiency: 87%
Operating modes: constant voltage
Caution!: rated parameters obtained at full load
Manufacturer series: LF-GHY
на замовлення 147 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: LED Power Supplies, Description: Power supply: switching; LED; 45W; 24VDC; 0÷1875mA; 220÷240VAC, Type of power supply: switching, Application: LED, Kind of power supply: LED, Power: 45W, Output voltage: 24V DC, Output current: 0...1875mA, Supply voltage: 220...240V AC, IP rating: IP20, Body dimensions: 251x30.7x19mm, Protection: anti-overload OLP; short circuit protection SCP, Operating temperature: -30...50°C, Electrical connection: screw terminals, Number of outputs: 1, Efficiency: 87%, Operating modes: constant voltage, Caution!: rated parameters obtained at full load, Manufacturer series: LF-GHY.