LF-GHY100H24
LF-GHY100H24 Lifud Technology Co., Ltd.
LF-GHY100H24.pdf
Виробник: Lifud Technology Co., Ltd.
Category: LED Power Supplies
Description: Power supply: switching; LED; 100W; 24VDC; 0÷4.25A; 220÷240VAC
Kind of power supply: LED
Power: 0.1kW
Output voltage: 24V DC
Output current: 0...4.25A
Supply voltage: 220...240V AC
IP rating: IP20
Body dimensions: 316x30.7x22.8mm
Manufacturer series: LF-GHY
Protection: anti-overload OLP; short circuit protection SCP
Operating temperature: -30...50°C
Electrical connection: screw terminals
Number of outputs: 1
Efficiency: 92%
Operating modes: constant voltage
Caution!: rated parameters obtained at full load
на замовлення 76 шт:
Написати відгук
Category: LED Power Supplies, Description: Power supply: switching; LED; 100W; 24VDC; 0÷4.25A; 220÷240VAC, Type of power supply: switching, Application: LED, Kind of power supply: LED, Power: 0.1kW, Output voltage: 24V DC, Output current: 0...4.25A, Supply voltage: 220...240V AC, IP rating: IP20, Body dimensions: 316x30.7x22.8mm, Manufacturer series: LF-GHY, Protection: anti-overload OLP; short circuit protection SCP, Operating temperature: -30...50°C, Electrical connection: screw terminals, Number of outputs: 1, Efficiency: 92%, Operating modes: constant voltage, Caution!: rated parameters obtained at full load.