LF-GHY240H24
LF-GHY240H24 Lifud Technology Co., Ltd.
LF-GHY240H24.pdf
Виробник: Lifud Technology Co., Ltd.
Category: LED Power Supplies
Description: Power supply: switching; LED; 240W; 24VDC; 0÷10A; 220÷240VAC; IP20
Kind of power supply: LED
Power: 240W
Output voltage: 24V DC
Output current: 0...10A
Supply voltage: 220...240V AC
IP rating: IP20
Body dimensions: 361x33.1x22.8mm
Manufacturer series: LF-GHY
Protection: anti-overload OLP; short circuit protection SCP
Operating temperature: -30...50°C
Electrical connection: screw terminals
Number of outputs: 1
Efficiency: 93%
Operating modes: constant voltage
Caution!: rated parameters obtained at full load
на замовлення 21 шт:
Написати відгук
Category: LED Power Supplies, Description: Power supply: switching; LED; 240W; 24VDC; 0÷10A; 220÷240VAC; IP20, Type of power supply: switching, Application: LED, Kind of power supply: LED, Power: 240W, Output voltage: 24V DC, Output current: 0...10A, Supply voltage: 220...240V AC, IP rating: IP20, Body dimensions: 361x33.1x22.8mm, Manufacturer series: LF-GHY, Protection: anti-overload OLP; short circuit protection SCP, Operating temperature: -30...50°C, Electrical connection: screw terminals, Number of outputs: 1, Efficiency: 93%, Operating modes: constant voltage, Caution!: rated parameters obtained at full load.