LF-GOE100YV012A
LF-GOE100YV012A Lifud Technology Co., Ltd.
LF-GOE100YV012A.pdf
Виробник: Lifud Technology Co., Ltd.
Category: LED Power Supplies
Description: Power supply: switching; LED; 100W; 12VDC; 8.34A; 100÷277VAC; IP67
Type of power supply: switching
Application: LED
Kind of power supply: LED
Power: 0.1kW
Output voltage: 12V DC
Output current: 8.34A
Supply voltage: 100...277V AC
IP rating: IP67
Body dimensions: 170x61x34mm
Manufacturer series: LF-GOE
Protection: anti-overvoltage OVP; over current OCP; short circuit protection SCP
Operating temperature: -40...60°C
Electrical connection: wires
Number of outputs: 1
Efficiency: 86%
Operating modes: constant voltage
Caution!: rated parameters obtained at full load
на замовлення 14 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: LED Power Supplies, Description: Power supply: switching; LED; 100W; 12VDC; 8.34A; 100÷277VAC; IP67, Type of power supply: switching, Application: LED, Kind of power supply: LED, Power: 0.1kW, Output voltage: 12V DC, Output current: 8.34A, Supply voltage: 100...277V AC, IP rating: IP67, Body dimensions: 170x61x34mm, Manufacturer series: LF-GOE, Protection: anti-overvoltage OVP; over current OCP; short circuit protection SCP, Operating temperature: -40...60°C, Electrical connection: wires, Number of outputs: 1, Efficiency: 86%, Operating modes: constant voltage, Caution!: rated parameters obtained at full load.