LF-GOE250YV024A
LF-GOE250YV024A Lifud Technology Co., Ltd.
LF-GOE250YV024A.pdf
Виробник: Lifud Technology Co., Ltd.
Category: LED Power Supplies
Description: Power supply: switching; LED; 250W; 24VDC; 10.42A; 100÷277VAC; IP67
Electrical connection: wires
Operating temperature: -40...60°C
Supply voltage: 100...277V AC
Power: 0.25kW
Body dimensions: 228x63x34mm
Number of outputs: 1
Output current: 10.42A
Output voltage: 24V DC
Efficiency: 88%
Manufacturer series: LF-GOE
Protection: anti-overvoltage OVP; over current OCP; short circuit protection SCP
на замовлення 34 шт:
Написати відгук
Category: LED Power Supplies, Description: Power supply: switching; LED; 250W; 24VDC; 10.42A; 100÷277VAC; IP67, Operating modes: constant voltage, Application: LED, IP rating: IP67, Kind of power supply: LED, Caution!: rated parameters obtained at full load, Type of power supply: switching, Electrical connection: wires, Operating temperature: -40...60°C, Supply voltage: 100...277V AC, Power: 0.25kW, Body dimensions: 228x63x34mm, Number of outputs: 1, Output current: 10.42A, Output voltage: 24V DC, Efficiency: 88%, Manufacturer series: LF-GOE, Protection: anti-overvoltage OVP; over current OCP; short circuit protection SCP.