Продукція > LF- > LF-PE14P40A-75
LF-PE14P40A-75
Виробник:
Piezo Buzzer (Transducer), THT 14mm, 1-20V, 85dB, 18000pF, 4096 Hz
на замовлення 74 шт:
термін постачання 3 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис LF-PE14P40A-75