LF2020BNP-R823 Sumida America Components Inc.
LF2020B.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: COMMON MODE CHOKE
Packaging: Bulk
Package / Case: Vertical, 4 PC Pin
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.827" L x 0.591" W (21.00mm x 15.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Height (Max): 0.906" (23.00mm)
Current Rating (Max): 300mA
DC Resistance (DCR) (Max): 4.1Ohm
Inductance @ Frequency: 82 mH @ 1 kHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: COMMON MODE CHOKE, Packaging: Bulk, Package / Case: Vertical, 4 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.827" L x 0.591" W (21.00mm x 15.00mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Height (Max): 0.906" (23.00mm), Current Rating (Max): 300mA, DC Resistance (DCR) (Max): 4.1Ohm, Inductance @ Frequency: 82 mH @ 1 kHz.