LFB090050-000
LFB090050-000 Laird Technologies
Catalog_FERRITE_CORES_0717.pdf
Виробник: Laird Technologies
Ferrite Cable Cores 12ohms 500KHz 5mm Inside Dia.
на замовлення 7514 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE CORE 36 OHM SOLID 5MM, Packaging: Bulk, Mounting Type: Free Hanging, Material: LF, Length: 0.276" (7.00mm), Type: Round, Design: Solid, Impedance @ Frequency: 36Ohm @ 5MHz, Inner Dimension: 0.197" Dia (5.00mm), Outer Dimension: 0.354" Dia (9.00mm), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LFB090050-000 LFB090050-000 Виробник : Laird-Signal Integrity Products lfb090050-000-datasheet Description: FERRITE CORE 36 OHM SOLID 5MM
Packaging: Bulk
Mounting Type: Free Hanging
Material: LF
Length: 0.276" (7.00mm)
Type: Round
Design: Solid
Impedance @ Frequency: 36Ohm @ 5MHz
Inner Dimension: 0.197" Dia (5.00mm)
Outer Dimension: 0.354" Dia (9.00mm)
Part Status: Active
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
LFB090050-000 LFB090050-000 Виробник : Laird Performance Materials Catalog_FERRITE_CORES_0717-1846854.pdf Ferrite Cable Cores 12ohms 500KHz 5mm Inside Dia.