LFB095051-000
LFB095051-000 Laird-Signal Integrity Products
lfb095051-000-datasheet
Виробник: Laird-Signal Integrity Products
Description: FERRITE CORE 86 OHM SOLID 5.1MM
Packaging: Bulk
Mounting Type: Free Hanging
Material: LF
Length: 0.750" (19.05mm)
Type: Round
Design: Solid
Impedance @ Frequency: 86Ohm @ 5MHz
Inner Dimension: 0.201" Dia (5.10mm)
Outer Dimension: 0.374" Dia (9.50mm)
Part Status: Active
на замовлення 12302 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE CORE 86 OHM SOLID 5.1MM, Packaging: Bulk, Mounting Type: Free Hanging, Material: LF, Length: 0.750" (19.05mm), Type: Round, Design: Solid, Impedance @ Frequency: 86Ohm @ 5MHz, Inner Dimension: 0.201" Dia (5.10mm), Outer Dimension: 0.374" Dia (9.50mm), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LFB095051-000 LFB095051-000 Виробник : Laird Technologies Catalog_FERRITE_CORES_0717.pdf Ferrite Cable Cores 36ohms 500KHz 5.1mm Inside Dia.
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
LFB095051-000 LFB095051-000 Виробник : Laird Performance Materials Catalog_FERRITE_CORES_0717-1846854.pdf Ferrite Cable Cores 36ohms 500KHz 5.1mm Inside Dia.