LFB180100-000
LFB180100-000 Laird-Signal Integrity Products
lfb180100-000-datasheet
Виробник: Laird-Signal Integrity Products
Description: FERRITE CORE 29 OHM SOLID 10MM
Packaging: Bulk
Mounting Type: Free Hanging
Material: LF
Length: 0.394" (10.00mm)
Type: Round
Design: Solid
Impedance @ Frequency: 29Ohm @ 5MHz
Inner Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Outer Dimension: 0.713" Dia (18.10mm)
на замовлення 22260 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE CORE 29 OHM SOLID 10MM, Packaging: Bulk, Mounting Type: Free Hanging, Material: LF, Length: 0.394" (10.00mm), Type: Round, Design: Solid, Impedance @ Frequency: 29Ohm @ 5MHz, Inner Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Outer Dimension: 0.713" Dia (18.10mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LFB180100-000 LFB180100-000 Виробник : Laird Technologies Catalog_FERRITE_CORES_0717.pdf Ferrite Cable Cores 18ohms 500MHz 10mm Inside Dia.
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
LFB180100-000 LFB180100-000 Виробник : Laird Performance Materials Catalog_FERRITE_CORES_0717-1846854.pdf Ferrite Cable Cores 18ohms 500MHz 10mm Inside Dia.