LFB259128-000
LFB259128-000 Laird Technologies
Catalog_FERRITE_CORES_0717.pdf
Виробник: Laird Technologies
Ferrite Cable Cores 61ohms 500MHz 12.83mm Inside Dia.
на замовлення 2818 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE CORE 62OHM SOLID 12.83MM, Packaging: Bulk, Mounting Type: Free Hanging, Material: LF, Length: 1.125" (28.58mm), Type: Round, Design: Solid, Impedance @ Frequency: 62Ohm @ 5MHz, Inner Dimension: 0.505" Dia (12.83mm), Outer Dimension: 1.020" Dia (25.91mm), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LFB259128-000 LFB259128-000 Виробник : Laird-Signal Integrity Products lfb259128-000-datasheet Description: FERRITE CORE 62OHM SOLID 12.83MM
Packaging: Bulk
Mounting Type: Free Hanging
Material: LF
Length: 1.125" (28.58mm)
Type: Round
Design: Solid
Impedance @ Frequency: 62Ohm @ 5MHz
Inner Dimension: 0.505" Dia (12.83mm)
Outer Dimension: 1.020" Dia (25.91mm)
Part Status: Active
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
LFB259128-000 LFB259128-000 Виробник : Laird Performance Materials Catalog_FERRITE_CORES_0717-1846854.pdf Ferrite Cable Cores 61ohms 500MHz 12.83mm Inside Dia.