LFB290190-000
LFB290190-000 Laird-Signal Integrity Products
lfb290190-000-datasheet
Виробник: Laird-Signal Integrity Products
Description: FERRITE CORE 22OHM SOLID 19.05MM
Packaging: Bulk
Mounting Type: Free Hanging
Material: LF
Length: 0.599" (15.21mm)
Type: Round
Design: Solid
Impedance @ Frequency: 22Ohm @ 5MHz
Inner Dimension: 0.750" Dia (19.05mm)
Outer Dimension: 1.141" Dia (28.98mm)
Part Status: Active
на замовлення 32415 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE CORE 22OHM SOLID 19.05MM, Packaging: Bulk, Mounting Type: Free Hanging, Material: LF, Length: 0.599" (15.21mm), Type: Round, Design: Solid, Impedance @ Frequency: 22Ohm @ 5MHz, Inner Dimension: 0.750" Dia (19.05mm), Outer Dimension: 1.141" Dia (28.98mm), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LFB290190-000 LFB290190-000 Виробник : Laird Technologies Catalog_FERRITE_CORES_0717.pdf Ferrite Cable Cores 19ohms 500MHz 19.05mm Inside Dia.