LFCN-2000+
LFCN-2000+ Mini-Circuits
LFCN-2000+.pdf
Виробник: Mini-Circuits
Description: CER FILTER 2.275GHZ LOW PASS
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Filter Type: Low Pass
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Impedance: 50Ohm
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 2.275GHz
Insertion Loss: 1.5dB
Height (Max): 0.037" (0.94mm)
Part Status: Active
на замовлення 3122 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CER FILTER 2.275GHZ LOW PASS, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Filter Type: Low Pass, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Impedance: 50Ohm, Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 2.275GHz, Insertion Loss: 1.5dB, Height (Max): 0.037" (0.94mm), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Кількість Ціна
LFCN-2000
Додати до обраних Обраний товар
Різні комплектуючі > Різні комплектуючі 2
товару немає в наявності
кількість в упаковці: 10 шт
товару немає в наявності
LFCN-2000+ LFCN-2000+.pdf TCC Low Pass Filter, DC - 2000 МГц , 50 Ом Група товару: Протизавадні фільтри Од. вим: шт
LFCN-2000+ LFCN-2000+ Виробник : Mini-Circuits LFCN-2000+.pdf Description: CER FILTER 2.275GHZ LOW PASS
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Filter Type: Low Pass
Impedance: 50Ohm
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 2.275GHz
Insertion Loss: 1.5dB
Height (Max): 0.037" (0.94mm)