Продукція > LATTICE > LFE2-12E-5FN484C
LFE2-12E-5FN484C
LFE2-12E-5FN484C Lattice
LatticeECP2MFamilyDataSheet.pdf
Виробник: Lattice
FPGA - Field Programmable Gate Array 12K LUTs 297 I/O DSP 1.2V -5 Spd
на замовлення 40 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC FPGA 297 I/O 484FBGA, Packaging: Tray, Package / Case: 484-BBGA, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: 0°C ~ 85°C (TJ), Voltage - Supply: 1.14V ~ 1.26V, Number of Logic Elements/Cells: 12000, Supplier Device Package: 484-FPBGA (23x23), Number of LABs/CLBs: 1500, Total RAM Bits: 226304, Number of I/O: 297, DigiKey Programmable: Not Verified.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tray
Package / Case: 484-BBGA
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: 0°C ~ 85°C (TJ)
Voltage - Supply: 1.14V ~ 1.26V