Продукція > CINCON > LFM200M360C-C0
LFM200M360C-C0
LFM200M360C-C0 Cincon
Cincon_7_19_2024_Datasheet_LFM200M_series__1_-3475466.pdf
Виробник: Cincon
Switching Power Supplies 200W 36V 3.06A Insert Med
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук