Продукція > CINCON > LFM200M540C-C0
LFM200M540C-C0
LFM200M540C-C0 Cincon
Cincon_7-19-2024_Datasheet-LFM200M-series (1).pdf
Виробник: Cincon
Power Supplies - Chassis Mount 200W 54V 2.04A Insert Med