LFM200S120C-C0
LFM200S120C-C0 Cincon Electronics Co. LTD
Datasheet-LFM200S-series.pdf
Виробник: Cincon Electronics Co. LTD
Description: SWITCHING POWER SUPPLIES AC-DC S
Power (Watts): 110W (200W Forced Air)
Features: Adjustable Output, Universal Input
Packaging: Tray
Size / Dimension: 3.09" L x 2.28" W x 1.00" H (78.5mm x 57.9mm x 25.4mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, 115 ~ 370 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -40°C ~ 80°C (With Derating)
Applications: Household Appliances, ITE (Commercial)
Approval Agency: CE, cURus, DEMKO, FCC, UKCA
Efficiency: 92%
Voltage - Output 1: 12V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4.25 kV
Standard Number: 60335-1; 62368-1
Current - Output 1: 16.67 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SWITCHING POWER SUPPLIES AC-DC S, Power (Watts): 110W (200W Forced Air), Features: Adjustable Output, Universal Input, Packaging: Tray, Size / Dimension: 3.09" L x 2.28" W x 1.00" H (78.5mm x 57.9mm x 25.4mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, 115 ~ 370 VDC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -40°C ~ 80°C (With Derating), Applications: Household Appliances, ITE (Commercial), Approval Agency: CE, cURus, DEMKO, FCC, UKCA, Efficiency: 92%, Voltage - Output 1: 12V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 4.25 kV, Standard Number: 60335-1; 62368-1, Current - Output 1: 16.67 A.