Продукція > CINCON > LFM300M120C
LFM300M120C
LFM300M120C Cincon
Cincon_04_27_2024_Datasheet_LFM300M_series-3451573.pdf
Виробник: Cincon
Switching Power Supplies 300W 12V 13.34A
на замовлення 13 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук