Продукція > CINCON > LFM300M150C-C0
LFM300M150C-C0
LFM300M150C-C0 Cincon
Cincon_04_27_2024_Datasheet_LFM300M_series-3451573.pdf
Виробник: Cincon
Switching Power Supplies 300W 15V 10.67A Thread
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук