Продукція > CINCON > LFM300M280C
LFM300M280C
LFM300M280C Cincon
Cincon_04-27-2024_Datasheet-LFM300M-series.pdf
Виробник: Cincon
Power Supplies - Chassis Mount 300W 28V 5.71A
на замовлення 18 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук