Продукція > CINCON > LFM300M480C-C0
LFM300M480C-C0
LFM300M480C-C0 Cincon
Cincon_04_27_2024_Datasheet_LFM300M_series-3451573.pdf
Виробник: Cincon
Switching Power Supplies 300W 48V 3.33A Thread
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук