Продукція > CINCON > LFM300M480C
LFM300M480C
LFM300M480C Cincon
Cincon_04_27_2024_Datasheet_LFM300M_series-3451573.pdf
Виробник: Cincon
Switching Power Supplies 300W 48V 3.33A
на замовлення 19 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук