Продукція > CINCON > LFM420M360C
LFM420M360C
LFM420M360C Cincon
Cincon_04_27_2024_SPEC_LFM420M_V10-3451506.pdf
Виробник: Cincon
Switching Power Supplies 420W 36V 7.78A Med
на замовлення 20 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук