Продукція > CINCON > LFM420S120C
LFM420S120C
LFM420S120C Cincon
Cincon_04_27_2024_Datasheet_LFM420S_series-3451467.pdf
Виробник: Cincon
Switching Power Supplies 420W 12V 23.33A
на замовлення 24 шт:
Написати відгук