Продукція > CINCON > LFM420S480C-C0
LFM420S480C-C0
LFM420S480C-C0 Cincon
Cincon_04_27_2024_Datasheet_LFM420S_series-3451467.pdf
Виробник: Cincon
Switching Power Supplies 420W 48V 5.83A Thread
на замовлення 5 шт:
Написати відгук