Продукція > CINCON > LFM420S480C
LFM420S480C
LFM420S480C Cincon
Cincon_04_27_2024_Datasheet_LFM420S_series-3451467.pdf
Виробник: Cincon
Switching Power Supplies 420W 48V 5.83A
на замовлення 15 шт:
Написати відгук