Продукція > CINCON > LFM550M280C-C0
LFM550M280C-C0
LFM550M280C-C0 Cincon
Cincon_03-06-2025_Datasheet-LFM550M-series.pdf
Виробник: Cincon
Power Supplies - Chassis Mount 550W 28V 8.21A Thread Med
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук