Продукція > CINCON > LFM550M360C
LFM550M360C
LFM550M360C Cincon
Cincon_03-06-2025_Datasheet-LFM550M-series.pdf
Виробник: Cincon
Power Supplies - Chassis Mount 550W 36V 6.39A Med
на замовлення 20 шт:
Написати відгук