Продукція > CINCON > LFM550M540C-C0
LFM550M540C-C0
LFM550M540C-C0 Cincon
Cincon_03-06-2025_Datasheet-LFM550M-series.pdf
Виробник: Cincon
Power Supplies - Chassis Mount 550W 54V 4.26A Thread Med
на замовлення 5 шт:
Написати відгук