Продукція > CINCON > LFM550S480C-C0
LFM550S480C-C0
LFM550S480C-C0 Cincon
Cincon_03-13-2025_LFM550S-series.pdf
Виробник: Cincon
Power Supplies - Chassis Mount 550W 48V 4.79A Thread
на замовлення 5 шт:
Написати відгук