Продукція > EOS POWER > LFMWLP350-1306-EX
LFMWLP350-1306-EX
LFMWLP350-1306-EX EOS Power
MWLP350_Datasheet.pdf
Виробник: EOS Power
Description: AC/DC CONVERTER 58V 200W
Power (Watts): 200W (350W Forced Air)
Features: Adjustable Output, PFC, Standby Output, Universal Input
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 5.00" L x 3.00" W x 1.00" H (127.0mm x 76.2mm x 25.4mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 390VDC
Type: Open Frame
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: Medical
Approval Agency: CB, CE, cUL, NEMKO, UL
Efficiency: 94%
Voltage - Output 1: 58V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4 kV
Current - Output 1: 3.45 A
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 58V 200W, Power (Watts): 200W (350W Forced Air), Features: Adjustable Output, PFC, Standby Output, Universal Input, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 5.00" L x 3.00" W x 1.00" H (127.0mm x 76.2mm x 25.4mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 390VDC, Type: Open Frame, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C (With Derating), Applications: Medical, Approval Agency: CB, CE, cUL, NEMKO, UL, Efficiency: 94%, Voltage - Output 1: 58V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 4 kV, Current - Output 1: 3.45 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LFMWLP350-1306-EX LFMWLP350-1306-EX Виробник : EOS Power MWLP350_Datasheet.pdf Power Supplies - Chassis Mount Medical Low Profile 1.0in height 2X4 225W AC/DC 58V Screw Terminal 7yr warranty