Продукція > EOS POWER > LFMWLT40-3000-II
LFMWLT40-3000-II EOS Power
Виробник: EOS Power
Description: AC/DC CNVRTR 5.2V 12.5V -12.8V
Packaging: Bulk
Power (Watts): 40W
Features: Adjustable Output, Universal Input
Size / Dimension: 4.00" L x 2.00" W x 1.00" H (101.6mm x 50.8mm x 25.4mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Type: Open Frame
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: Medical
Approval Agency: CE, cUL, Nemko, UL
Efficiency: 85%
Voltage - Output 1: 5.2V
Voltage - Output 2: 12.5V
Voltage - Output 3: 12.8V
Number of Outputs: 3
Voltage - Isolation: 4 kV
Standard Number: 60601-1
Current - Output 1: 6 A
Current - Output 2: 2 A
Current - Output 3: 500 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CNVRTR 5.2V 12.5V -12.8V, Packaging: Bulk, Power (Watts): 40W, Features: Adjustable Output, Universal Input, Size / Dimension: 4.00" L x 2.00" W x 1.00" H (101.6mm x 50.8mm x 25.4mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Type: Open Frame, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C (With Derating), Applications: Medical, Approval Agency: CE, cUL, Nemko, UL, Efficiency: 85%, Voltage - Output 1: 5.2V, Voltage - Output 2: 12.5V, Voltage - Output 3: 12.8V, Number of Outputs: 3, Voltage - Isolation: 4 kV, Standard Number: 60601-1, Current - Output 1: 6 A, Current - Output 2: 2 A, Current - Output 3: 500 mA.