Продукція > EOS POWER > LFMWLT450-1002
LFMWLT450-1002
LFMWLT450-1002 EOS Power
ds-BPS-MWLT450-series.pdf
Виробник: EOS Power
Description: AC/DC CONVERTER 15V 250W
Packaging: Bulk
Power (Watts): 250W (450W Forced Air)
Features: Adjustable Output, PFC, Remote On/Off, Remote Sense, Standby Output, Universal Input
Size / Dimension: 6.50" L x 4.00" W x 1.61" H (165.1mm x 101.6mm x 41.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 120 ~ 390 VDC
Type: Open Frame
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: Medical
Approval Agency: CE, cUL, Nemko, UL
Voltage - Output 1: 15V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 5.94 kV
Current - Output 1: 16.66 A
на замовлення 24 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 15V 250W, Packaging: Bulk, Power (Watts): 250W (450W Forced Air), Features: Adjustable Output, PFC, Remote On/Off, Remote Sense, Standby Output, Universal Input, Size / Dimension: 6.50" L x 4.00" W x 1.61" H (165.1mm x 101.6mm x 41.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 120 ~ 390 VDC, Type: Open Frame, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C (With Derating), Applications: Medical, Approval Agency: CE, cUL, Nemko, UL, Voltage - Output 1: 15V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 5.94 kV, Current - Output 1: 16.66 A.