LFR-10012-0505-R4
LFR-10012-0505-R4 Kelly Pneumatics, Inc.
LowFlowElectronicPressureRegulator.pdf
Виробник: Kelly Pneumatics, Inc.
Description: I/P Pressure Regulator 0-100 PSI
Packaging: Case
Features: 12VDC Supply Voltage, 0 ~ 5V Control/Feedback Signal
Operating Pressure: 110 ~ 150 PSI (0.75 ~ 10.3 bar)
Type: Regulator
Operating Temperature: 0°C ~ 65°C
Connection Method: NPT1/4
Flow Rate: 10SLPM
Fluid Type: Compressed Air, Inert Gas
Pressure Regulation: 0 ~ 100 PSI (0 ~ 6.9 bar)
Flow Direction: Left to Right
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: I/P Pressure Regulator 0-100 PSI, Packaging: Case, Features: 12VDC Supply Voltage, 0 ~ 5V Control/Feedback Signal, Operating Pressure: 110 ~ 150 PSI (0.75 ~ 10.3 bar), Type: Regulator, Operating Temperature: 0°C ~ 65°C, Connection Method: NPT1/4, Flow Rate: 10SLPM, Fluid Type: Compressed Air, Inert Gas, Pressure Regulation: 0 ~ 100 PSI (0 ~ 6.9 bar), Flow Direction: Left to Right.