Продукція > EOS POWER > LFWLP225-1006
LFWLP225-1006
LFWLP225-1006 EOS Power
WLP225_Datasheet.pdf
Виробник: EOS Power
Description: AC/DC CONVERTER 58V 120W
Power (Watts): 120W (225W Forced Air)
Features: Adjustable Output, PFC, Universal Input
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 4.00" L x 2.00" W x 1.00" H (101.6mm x 50.8mm x 25.4mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, 390VDC
Type: Open Frame
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CCC, CE, cUL, NEMKO, UL
Voltage - Output 1: 58V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Standard Number: 62368-1
Current - Output 1: 2.07 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 58V 120W, Power (Watts): 120W (225W Forced Air), Features: Adjustable Output, PFC, Universal Input, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 4.00" L x 2.00" W x 1.00" H (101.6mm x 50.8mm x 25.4mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, 390VDC, Type: Open Frame, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CB, CCC, CE, cUL, NEMKO, UL, Voltage - Output 1: 58V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, Standard Number: 62368-1, Current - Output 1: 2.07 A.