Продукція > EOS POWER > LFWLP75-1002
LFWLP75-1002
LFWLP75-1002 EOS Power
WLP75_Datasheet.pdf
Виробник: EOS Power
Description: AC/DC CONVERTER 15V 75W
Packaging: Bulk
Power (Watts): 75W
Features: Adjustable Output, PFC, Standby Output, Universal Input
Size / Dimension: 3.00" L x 2.00" W x 1.00" H (76.2mm x 50.8mm x 25.4mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, 390VDC
Type: Open Frame
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CCC, CE, cUL, NEMKO, UL
Efficiency: 90%
Voltage - Output 1: 15V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Standard Number: 62368-1
Current - Output 1: 5 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 15V 75W, Packaging: Bulk, Power (Watts): 75W, Features: Adjustable Output, PFC, Standby Output, Universal Input, Size / Dimension: 3.00" L x 2.00" W x 1.00" H (76.2mm x 50.8mm x 25.4mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, 390VDC, Type: Open Frame, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CB, CCC, CE, cUL, NEMKO, UL, Efficiency: 90%, Voltage - Output 1: 15V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, Standard Number: 62368-1, Current - Output 1: 5 A.