Продукція > EOS POWER > LFWLT300-1003
LFWLT300-1003
LFWLT300-1003 EOS Power
WLT300_DATASHEET.pdf
Виробник: EOS Power
Description: AC/DC CONVERTER 24V 200W
Packaging: Bulk
Power (Watts): 200W (325W Forced Air)
Features: Adjustable Output, DC Input Capable, PFC, Remote On/Off, Remote Sense, Universal Input
Size / Dimension: 5.00" L x 3.00" W x 1.50" H (127.0mm x 76.2mm x 38.1mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 120 ~ 390 VDC
Type: Open Frame
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CE
Efficiency: 92%
Voltage - Output 1: 24V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4 kV
Standard Number: 62368-1
Current - Output 1: 13.54 A
на замовлення 32 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 24V 200W, Packaging: Bulk, Power (Watts): 200W (325W Forced Air), Features: Adjustable Output, DC Input Capable, PFC, Remote On/Off, Remote Sense, Universal Input, Size / Dimension: 5.00" L x 3.00" W x 1.50" H (127.0mm x 76.2mm x 38.1mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 120 ~ 390 VDC, Type: Open Frame, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CE, Efficiency: 92%, Voltage - Output 1: 24V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 4 kV, Standard Number: 62368-1, Current - Output 1: 13.54 A.