Продукція > EOS POWER > LFWLT450-1005-I-S
LFWLT450-1005-I-S
LFWLT450-1005-I-S EOS Power
ds-BPS-WLT450-series.pdf
Виробник: EOS Power
Description: AC/DC CONVERTER 30V 300W
Power (Watts): 300W (450W Forced Air)
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 7.87" L x 4.00" W x 1.66" H (200.0mm x 101.6mm x 42.2mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 120 ~ 390 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CE, cUL, Nemko, UL
Efficiency: 90%
Voltage - Output 1: 30V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4.242 kV
Current - Output 1: 10 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 30V 300W, Power (Watts): 300W (450W Forced Air), Features: Adjustable Output, Load Sharing, PFC, Remote On/Off, Remote Sense, Standby Output, Universal Input, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 7.87" L x 4.00" W x 1.66" H (200.0mm x 101.6mm x 42.2mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 120 ~ 390 VDC, Type: Enclosed, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CE, cUL, Nemko, UL, Efficiency: 90%, Voltage - Output 1: 30V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 4.242 kV, Current - Output 1: 10 A.