Продукція > KYOCERA AVX > LG126Z473MAT2S1
LG126Z473MAT2S1
LG126Z473MAT2S1 KYOCERA AVX
LGA.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 0.047UF 6.3V X7S 0204
на замовлення 10000 шт:
Написати відгук
Capacitor Arrays & Networks KGA05AS70J473MH NEW GLOBAL PN 6.3V 47nF A 581-KGA05AS70J473MH.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LG126Z473MAT2S1 LG126Z473MAT2S1 Виробник : Kyocera AVX LGA.pdf Capacitor Arrays & Networks KGA05AS70J473MH NEW GLOBAL PN 6.3V 47nF A 581-KGA05AS70J473MH