LGA0307-471K Fusingtronics
LGA-0307_Fusingtronics.pdf
Виробник: Fusingtronics
Дросель з аксіальними виводами, L = 470 мкГн, Розм = 3 x 7 мм, Точн., % = 10, Ic = 55 мА, Q = 50, Rdc, мОм = 24 000, SRF, МГц = 0,796, Тексп, °C = -25...+105, Тип монт. = вивідний, Тип осердя = Магнітне,... Група товару: Індуктивності Корпус: Axial Од. ви
кількість в упаковці: 5000 шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Дросель з аксіальними виводами, L = 470 мкГн, Розм = 3 x 7 мм, Точн., % = 10, Ic = 55 мА, Q = 50, Rdc, мОм = 24 000, SRF, МГц = 0,796, Тексп, °C = -25...+105, Тип монт. = вивідний, Тип осердя = Магнітне,... Група товару: Індуктивності Корпус: Axial Од. ви, кількість в упаковці: 5000 шт.