Продукція > KYOCERA AVX > LGC24Z225MAT2S1
LGC24Z225MAT2S1
LGC24Z225MAT2S1 KYOCERA AVX
LGA.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 2.2UF 4V X7S 0805
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL (Multi-Terminal)
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 4V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: X7S
Size / Dimension: 0.081" L x 0.052" W (2.06mm x 1.32mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Bypass, Decoupling
Thickness (Max): 0.022" (0.55mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 2.2 µF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 2.2UF 4V X7S 0805, Tolerance: ±20%, Features: Low ESL (Multi-Terminal), Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 4V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: X7S, Size / Dimension: 0.081" L x 0.052" W (2.06mm x 1.32mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Bypass, Decoupling, Thickness (Max): 0.022" (0.55mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 2.2 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LGC24Z225MAT2S1 LGC24Z225MAT2S1 Виробник : KYOCERA AVX LGA.pdf Description: CAP CER 2.2UF 4V X7S 0805
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 4V
Temperature Coefficient: X7S
Part Status: Obsolete
Capacitance: 2.2 µF