LGD18N45TH
LGD18N45TH Littelfuse Inc.
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: IGBT 500V 18A TO252
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Input Type: Logic
Supplier Device Package: TO-252 (DPAK)
Td (on/off) @ 25°C: 0.42µs/2.9µs
Grade: Automotive
Current - Collector (Ic) (Max): 18 A
Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 500 V
Current - Collector Pulsed (Icm): 50 A
Power - Max: 115 W
Qualification: AEC-Q101
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IGBT 500V 18A TO252, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Input Type: Logic, Supplier Device Package: TO-252 (DPAK), Td (on/off) @ 25°C: 0.42µs/2.9µs, Grade: Automotive, Current - Collector (Ic) (Max): 18 A, Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 500 V, Current - Collector Pulsed (Icm): 50 A, Power - Max: 115 W, Qualification: AEC-Q101.