LGEGW25N120S
LGEGW25N120S LUGUANG ELECTRONIC
LGEGW25N120S.pdf
Виробник: LUGUANG ELECTRONIC
Category: THT IGBT transistors
Description: Transistor: IGBT; 1.2kV; 25A; 100W; TO247
Type of transistor: IGBT
Collector-emitter voltage: 1.2kV
Collector current: 25A
Power dissipation: 100W
Case: TO247
Gate-emitter voltage: ±30V
Pulsed collector current: 80A
Mounting: THT
Gate charge: 130nC
Kind of package: tube
Features of semiconductor devices: integrated anti-parallel diode
Turn-on time: 57ns
Turn-off time: 460ns
на замовлення 78 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT IGBT transistors, Description: Transistor: IGBT; 1.2kV; 25A; 100W; TO247, Type of transistor: IGBT, Collector-emitter voltage: 1.2kV, Collector current: 25A, Power dissipation: 100W, Case: TO247, Gate-emitter voltage: ±30V, Pulsed collector current: 80A, Mounting: THT, Gate charge: 130nC, Kind of package: tube, Features of semiconductor devices: integrated anti-parallel diode, Turn-on time: 57ns, Turn-off time: 460ns.