LGY0.35-IV
LGY0.35-IV BQ CABLE
EN LGY0.35-IV.pdf
Виробник: BQ CABLE
Category: Single Core Cable - Strand
Description: Wire; H05V-K,LgY; stranded; Cu; 0.35mm2; PVC; beige; 300V,500V; 200m
Wire insulation material: PVC
Insulation colour: beige
Rated voltage: 0.3kV; 0.5kV
Operating temperature: -40...105°C
Package contents: 200m
Flexibility class: 5
Cable external diameter: 1.4mm
Cable structure: 1x0.35mm2
на замовлення 600 шт:
Написати відгук
Category: Single Core Cable - Strand, Description: Wire; H05V-K,LgY; stranded; Cu; 0.35mm2; PVC; beige; 300V,500V; 200m, Type of wire: assembly, Kind of wire: H05V-K; LgY, Core structure: stranded, Kind of core: Cu, Number of cores: 1, Core section: 0.35mm2, Wire insulation material: PVC, Insulation colour: beige, Rated voltage: 0.3kV; 0.5kV, Operating temperature: -40...105°C, Package contents: 200m, Flexibility class: 5, Cable external diameter: 1.4mm, Cable structure: 1x0.35mm2.