LH10-10B15
LH10-10B15 MORNSUN - EOL
info-dc%20lh10-10b09.pdf
Виробник: MORNSUN - EOL
AC/DC Converter, 10W, Vout/Iout 15V/700mA, Viso 3000VAC, EFF 81%   LH10-10B15 DC LH10-10b15
кількість в упаковці: 2 шт
на замовлення 5 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
AC/DC Converter, 10W, Vout/Iout 15V/700mA, Viso 3000VAC, EFF 81%   LH10-10B15 DC LH10-10b15, кількість в упаковці: 2 шт.